{{ product.ProductAward.Quote }}

Langma Advanced Pro 0 Disc Force

2020

€ 5.499

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Deze lichtgewicht racefiets geeft je de snelheid en kracht die nodig is voor elke klim, race of memorabele toer.

De Langma Advanced Pro Disc is ontworpen voor agressief klimmen, afdalen en demarreren. De ongekende remkracht van schijfremmen geven je het vertrouwen om met volle snelheid door de bochten of over smalle straten te vliegen. De slanke framebuizen vormen de basis voor een extreem snelle en lichtgewicht racemachine, terwijl de onderbuis dikker wordt ter hoogte van het PowerCore bottom bracket voor extra trapstijfheid. De Liv 3F-ontwerpfilosofie en de allernieuwste lichtgewicht aerodynamische innovaties geven de Langma Advanced Pro Disc het beslissende voordeel tijdens lange races op heuvelachtig parkoersen of snelle criteriums.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lichtgewicht:

Het compacte Advanced Composite frame met slanke buisvormen en een speciaal op vrouwen afgestemde framestijfheid, is een serieus wapen in beklimmingen.

Aero-kenmerken:

De combinatie van innovatieve buisvormen en de Flux stuurpen snijden door de wind zonder nadelen voor gewicht of stijfheid.

Nauwkeurig stuurgedrag:

Dit klimwapen is volledig geschikt voor snelle afdalingen of technisch lastige bochten dankzij de juiste hoeveelheid zijdelingse stijfheid en schijfremmen.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

De Langma is het geheime wapen om de ontsnapping te forceren. Uiterst fraai handgemaakt product voor de sterkste klimsters, felste tegenstandsters en gepassioneerde liefhebsters. De Langma is gebouwd voor zowel beklimmingen als sprints zodat je de steilste bergen kunt bedwingen, krachtig in het peloton kunt ronddraaien, technische afdalingen overwint en het peloton kunt verslaan! Deze fiets is een echte kameraad voor de vastberaden rijdster.

Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Chameleon Plum
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL
  • Stuurpen
    Giant Contact SLR Flux
  • Zadelpen
    Giant Variant, composite
  • Zadel
    Liv Contact SL (forward)
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    SRAM Force eTap AXS
  • Voorderailleur
    SRAM Force eTap AXS
  • Achterderailleur
    SRAM Force eTap AXS
  • Remmen
    SRAM Force AXS hydraulic disc
  • Remhendels
    SRAM Force AXS hydraulic
  • Cassette
    SRAM Force AXS, 10x28
  • Ketting
    SRAM Force D1
  • Crankset
    SRAM Force eTap AXS, 35/48, Quarq power meter
  • Bottom Bracket
    SRAM DUB, press fit
  • Velgen
    Giant SLR 1 Disc 30 Composite WheelSystem
  • Naven
    Giant SLR 1 Disc 30 WheelSystem
  • Spaken
    Giant SLR 1 Disc 30 WheelSystem
  • Banden
    CADEX Race 25, 700x25, folding, tubeless
  • Extra's
    RideSense Bluetooth
  • Gewicht
    7.5 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

2020 Langma Advanced Pro Disc with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)41016,144517,548018,951520,3
BZitbuis hoek (degrees)75,0°74,5°74,0°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5072052420,654021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1154,51305,11505,91706,7
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)491,9451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)662,6642,5602,4602,4
HWielbasis (mm) (inch)97238,397438,398138,699139
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8682,7682,7682,7
KStack (mm) (inch)5082052520,754621,556522,2
LReach (mm) (inch)37114,637814,938415,138815,3
MStand Over Height (mm) (inch)67926,770127,672828,775429,7
NStuur breedte (mm) (inch)36014,23801540015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

3F: Fit, Form, Function
Advanced Composite Technologie
Compact Road Design
PowerCore
OverDrive 2
Variant Zadelpen
RideSense
Tubeless Systeem

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.