Nieuw
{{ product.ProductAward.Quote }}

Langma Advanced Pro 0 Disc

2021

€ 5.199

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
deze lichtgewicht racefiets geeft je de snelheid en kracht die nodig is voor elke klim, race of memorabele toer.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lichtgewicht:

Het compacte Advanced Composite frame met slanke buisvormen en een speciaal op vrouwen afgestemde framestijfheid, is een serieus wapen in beklimmingen.

Aero-kenmerken:

De combinatie van innovatieve buisvormen en de Flux stuurpen snijden door de wind zonder nadelen voor gewicht of stijfheid.

Nauwkeurig stuurgedrag:

Dit klimwapen is volledig geschikt voor snelle afdalingen of technisch lastige bochten dankzij de juiste hoeveelheid zijdelingse stijfheid en schijfremmen.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

Dankzij de Liv 3F-ontwerpfilosofie en de allernieuwste lichtgewicht aerodynamische innovaties heeft de Langma Advanced Pro Disc een beslissend voordeel tijdens lange races op heuvelachtig parkoersen en snelle criteriums. De onovertroffen remkracht van schijfremmen geven je het vertrouwen om met volle snelheid door de bochten te vliegen of smalle straten te doorkruisen. De slanke framebuizen vormen de basis voor een extreem snelle en lichtgewicht racemachine, terwijl de onderbuis dikker is ter hoogte van het PowerCore bottom bracket voor extra trapstijfheid en sterkte.

Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Dark Iridescent
  • Frame
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive 2 steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact SL
  • Stuurpen
    Giant Contact SL
  • Zadelpen
    Giant Variant, composite
  • Zadel
    Liv Alacra SLR
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Ultegra Di2
  • Voorderailleur
    Shimano Ultegra Di2
  • Achterderailleur
    Shimano Ultegra Di2
  • Remmen
    Shimano Ultegra hydraulic disc
  • Remhendels
    Shimano Ultegra hydraulic
  • Cassette
    Shimano Ultegra, 11x30
  • Ketting
    KMC X11SL-1
  • Crankset
    Shimano Ultegra, 36/52, Giant Power Pro power meter
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant SLR 1 42 Disc WheelSystem
  • Naven
    Giant SLR 1 42 Disc WheelSystem
  • Spaken
    Giant SLR 1 42 Disc WheelSystem
  • Banden
    CADEX Road Race, 700x25c, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared
  • Gewicht
    7,1 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

DEZE VEERLICHTE RACEFIETS LEVERT DE SNELHEID EN DE KRACHT DIE NODIG IS VOOR ELKE KLIM, RACE OF RIT.

Langma Advanced Pro Disc with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)41016,144517,548018,951520,3
BZitbuis hoek (degrees)75,0°74,5°74,0°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)5072052420,654021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1154,51305,11505,91706,7
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°72,0°72,5°72,5°
FVork Sprong (mm) (inch)491,9451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)65,62,663,52,560,32,460,32,4
HWielbasis (mm) (inch)97238,397438,398138,699139
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8682,7682,7682,7
KStack (mm) (inch)5082052520,754621,556522,2
LReach (mm) (inch)37114,637814,938415,138815,3
MStand Over Height (mm) (inch)67926,770127,672828,775429,7
NStuur breedte (mm) (inch)36014,23801540015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C

Technologieën

Advanced Composite Technologie
Compact Road Design
Variant Zadelpen
PowerCore
OverDrive 2
Power Pro
3F: Fit, Form, Function
Tubeless Systeem

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.