Sale 10%
{{ product.ProductAward.Quote }}

Ease-E+ 1 RB LDS Limited Edition

2020

€ 1.529 € 1.699

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
  • Stille en krachtige Giant SyncDrive Silent drive voorwielmotor
  • Soepele ondersteuning dankzij Giant PedalPlus 2-sensor technology
  • Spoele Shimano Nexus 7 versnellingsnaaf
  • Onderhoudsarme en krachtige Shimano Rollerbrakes
  • Comfortabele 50mm geveerde voorvork
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Silent drive front voorwielmotor, 30Nm
  • Sensoren
    Giant PedalPlus 2- sensor technologie
  • Display
    Giant RideControl ONE
  • Accu
    Accukeuze (Adviesprijs op basis van 300Wh)
  • Maten
    S, M, L
  • Frame
    ALUXX aluminum
  • Voorvork
    SR Suntour 50mm Suspension, 1,5"- 1 1/8" oversized steerer
  • Stuur
    Aluminum Trekking bar
  • Stuurpen
    Giant Contour TL, aluminium tool-less adjustable
  • Zadelpen
    Aluminum Suspension w/micro-adjust
  • Zadel
    Selle Royal Nuvola
  • Pedalen
    Anti-slip
  • Shifters
    Shimano Nexus 7sp RevoShift
  • Remmen
    Shimano Rollerbrakes
  • Remhendels
    Tektro met geïntegreerde bel
  • Cassette
    18T
  • Ketting
    KMC X.8 w/chaintensioner
  • Crankset
    Giant aluminum 38T
  • Bottom Bracket
    Giant PedalPlus BB sensor, cartridge
  • Velgen
    Giant CR70 DW Aluminum 622x19
  • Naven
    F: Giant SyncDrive motor R: Shimano Nexus 8 rear
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    CST Zeppelin 622x42 w/reflection
  • Extra's
    Giant EnergyPak 4A charger
  • Verlichting
    Giant Numen 40 integrated 40Lux front LEDSpanninga Solo LED rear
  • Slot
    Abus Amparo
  • Drager
    Integrated aluminum
  • Gewicht
    23,8 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      155 cm5’1”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis hoek (degrees)72,5°72,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59023,259023,260023,6
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31807,12007,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)823,2823,2823,2
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47618,747618,747618,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)59223,359223,361124,1
LReach (mm) (inch)39615,639815,740115,8
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700c700c700c

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
Hybrid Cycling Technology

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.