{{ product.ProductAward.Quote }}

Avail SL 1 Disc

2020

€ 1.499

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 7 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Dit product is momenteel niet online beschikbaar, maar mogelijk heeft een dealer in je omgeving het product op voorraad.

Wat is mijn maat?

Bezorging
Momenteel is het bij ons en de bezorgdiensten erg druk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

Delen
Van epische solo-avonturen tot uitdagende groepsritjes, de Avail SL is licht, comfortabel en gebouwd voor vrouwelijke rijders.

De lichtgewicht Avail SL Disc heeft een handgebouwd topkwaliteit ALUXX SL aluminium frame. De Avail optimaliseert de rijstijl van vrouwen door hoge trapefficiëntie, messcherp stuurgedrag en uitgebalanceerd comfort. Schijfremtechnologie biedt vertrouwd remgedrag en controle onder wisselende omstandigheden. Daarnaast vermindert de D-Fuse zadelpen de trillingen van het wegdek en dat zorgt voor minder vermoeidheid. Andere kenmerken zijn de OverDrive stuurbuis voor meer balhoofdstijfheid en scherper stuurgedrag, plus een PowerCore bottom bracket dat de kracht van elke pedaalslag meteen omzet in voorwaartse beweging op de weg.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Gebouwd voor de lange afstand:

Lichtgewicht ALUXX SL buizen plus een moderne endurance-geometrie die is afgestemd op vrouwelijke lichaamsverhoudingen, zorgen samen voor een soepele rijervaring tijdens lange dagtochten.

Krachtoverdracht:

Dankzij OverDrive en PowerCore-technologie biedt deze frameset superieure stijfheid zonder dat het comfort eronder lijdt.

Controle:

Krachtige schijfremmen en een compacte framegeometrie geven een exceptioneel stuurgedrag en controle, ongeacht het weer en de kwaliteit van het wegdek.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

De Avail SL Disc is bedoeld voor lange dagen op de weg. Als je hem meeneemt op groepsritten of uitgebreide solo-avonturen, dan overtuigt deze fiets met zijn elegante, moderne stijl. Krachtige schijfremmen geven je vertrouwen en controle onder variabele omstandigheden. De Avail SL Disc leidt je naar nieuwe wegen en het bereiken van nieuwe hoogtepunten in je leven.

Specificaties
  • Maten
    XXS, XS, S, M, L
  • Kleuren
    Chameleon Blue
  • Frame
    ALUXX SL-Grade Aluminum, disc
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect
  • Stuurpen
    Giant Contact
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, composite
  • Zadel
    Liv Contact (forward)
  • Pedalen
    Pedal with toe clips/straps
  • Shifters
    Shimano 105
  • Voorderailleur
    Shimano 105
  • Achterderailleur
    Shimano 105 GS
  • Remmen
    Shimano 105 hydraulic disc
  • Remhendels
    Shimano 105 hydraulic
  • Cassette
    Shimano 105, 11x34
  • Ketting
    KMC X11EL-1
  • Crankset
    Shimano RS510, 34/50
  • Bottom Bracket
    Shimano, press fit
  • Velgen
    Giant PR-2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant PR-2 Disc wheelset
  • Spaken
    Giant PR-2 Disc wheelset
  • Banden
    Gavia AC 2 700x28C
  • Gewicht
    9.6 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

2020 Avail SL Disc with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XXS
      145 cm4’9”  to 156 cm5’1”
  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
  • L
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XXSXSSML
AZitbuis lengte (mm) (inch)39515,643016,946518,350019,753521,1
BZitbuis hoek (degrees)75,0°75,0°74,5°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)50019,751520,352520,754021,355521,9
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1204,71355,31505,91706,71907,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,5°72,0°72,0°72,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)76,23732,963,52,563,52,563,52,5
HWielbasis (mm) (inch)98638,899839,399039100039,4101640
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)42016,542016,542016,542016,542016,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)51420,253020,955021,756922,458823,1
LReach (mm) (inch)36214,337214,637214,637714,838615,2
MStand Over Height (mm) (inch)66226,16872771628,274429,377230,4
NStuur breedte (mm) (inch)380153801540015,740015,742016,5
OStuurpen Lengte (mm) (inch)702,8702,8803,1903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7172,56,8
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

ALUXX SL Aluminum Technologie
Compact Road Design
D-Fuse zadelpen
OverDrive
3F: Fit, Form, Function

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.